kniha Krize mého středo-věku


obal knihy Krize mého středo-věku přední strana s pivem a PetrovemZdravím všechny přátelé dobrého čtení.

Ano, jste tady správně.

Moje jméno je Petr H. Křivánek a kromě toho, že fotografuji opuštěná místa a pořádám výstavy, na kterých vám o nich vyprávím příběhy, tak jsem se rozhodl jeden příběh i napsat.

A možná je i tematicky blízký, protože se jmenuje Krize mého středo-věku.

Pozor, není to učebnice. Nehledejte návod či průvodce, jak s úspěchem a se ctí projít krizí středního věku.

Ovšem příběhy, které se v ní odehrávají jsou autentické. Staly se mně nebo mým kamarádům a známým. Já je pouze posbíral a literárně zpracoval.

Přečíst ukázku     


MrBin skupina Facebook

Chci se přidat ke skupině MrBin na FB

 

 


 

6 komentářů u „kniha Krize mého středo-věku“

 1. Petrova kniha je čtivá, zábavná a plná usměvavých příhod z běžného života, ale i plná dech beroucích úryvků, které svádí k zamyšlení nad autorem. Věřím, že hodně čtenářů se v této knize našlo a pochopilo, že v jádru jsme všichni stejní. Chceme se radovat, prožíváme i těžké chvíle, ale všichni stále hledáme tu svoji správnou cestu životem.

  Odpovědět
  • Těší mě, že moji knihu lidé čtou. Měl bych spíš říct jejich knihu, protože teď už si ta písmenka vysvětlí každý po svém.
   Není příliš jednoduché ukázat obyčejný život i filosofii autorova postoje a vnitřního boje v jedné knize vedle sebe.
   Jak se mi to povedlo?
   Ať každý posoudí sám.
   PHK
   https://form.simpleshop.cz/OXNL/buy/

   Odpovědět
 2. Knihu jsem přečetl za 2 večery, je svižná a čtivá. Baví mě, že je inspirovaná skutečnými událostmi 🙂 Taky se mi líbí kombinace popisů postav a jejich příběhů střídající se s rozborem autorových myšlenek, pocitů a jeho vnitřního vývoje. V hodně z nich jsem se docela „našel“ – zažil jsem podobné situace. Prostě je to ze života 🙂 A proto bych určitě přivítal další pokračování!
  Díky a ať se daří!

  Odpovědět
  • Děkuji za reakci na moji knihu. Jsem rád, že kniha nejen pobaví, ale si v ní čtenáři najdou i hodnotu.
   Co se týká námětů na další pokračování, tak mám v „šuplíku“ jetě nejméně na dvě další knihy. V podstatě jsem začal od konce – střední věk. Ale příběhy, které píše život si zaznamenávám od puberty.
   Třeba se osmělím je i sepsat.
   PHK

   Odpovědět
 3. Knížka je super a čte se jedním dechem. Že by mi změnila život?To jsou trochu silná slova.Život mění většinou, životní rozhodnutí každého z nás. A tvoje rozhodnutí napsat tuto knihu mi pomohlo (a věřím, že nejen mě)lépe a detailněji poznat člověka o kterém jsem si myslela, že vím všechno.Jasně, nikdo neví o druhém všechno, ale ty jsi tak ukecanej a říkáš hned co si myslíš,takže se málokdy dostanu ke slovu. Doufám, že už pracuješ na další.

  Odpovědět
  • Díky za komentář. Reakcí na knihu mám již mnoho. Většinou ústně. Jsou velice různorodé a to je daleko lepší, než obyčejné: Dobrý.
   Knih mám rozepsaných více a na různá témata. Je i námět na pokračování. Kterou z nich dokončím dřív záleží na tom, co si situace vyžádá. To je také jeden z důvodů, proč chci, aby si čtenáři řekli o nášup či ne.
   Tak doufám, že se osmělí a napíšou.
   PHK

   Odpovědět

Napsat komentář